قوانین و مقررات

عضویت و یا خرید شما در فرهنگان به منزله قبول کلیه شرایط زیر می باشد. منظور از فرهنگان فروشگاه اینترنتی وب سایت فرهنگان به نشانیefarhang.com می‌باشد:

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای فرهنگان محفوظ بوده که بدون اطلاع قبلی، محتوای این صفحه را تغییر دهد و یا به روز رسانی نماید. کاربران نیز موظف هستند به صورت دوره‌ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی آگاه شوند.

سفارش کتاب یا کالاهای فرهنگی از طریق ثبت نام در سایت امکان پذیر می‌باشد که لینک آموزش تمامی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه در بخش راهنمای فروشگاه در انتهای صفحه اصلی همین سایت موجود می‌باشد.

هنگام ثبت سفارش توسط مشتری، مطابق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری می‌باشد؛ در غیر این‌صورت مسئولیت عدم دریافت بسته یا مرجوع شدن آن به عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت هزینه پستی می‌باشد.

فرهنگان صرفا کتاب‌ها و کالاهای فرهنگی نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌ها و کالاهای فرهنگی دست دوم را ندارد.

ثبت سفارش جهت خرید از فرهنگان در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان پذیر می‌باشد و همه سفارشات ثبت شده در طول روزها و ساعات کاری پردازش می‌شوند.

روزهای کاری شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 16:30 بعد از ظهر و روز پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح الی 13 ظهر هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

پردازش و تحویل کتاب یا کالای فرهنگی سفارش داده شده به شرکت پست، پس از ثبت و پرداخت نهایی توسط مشتری، ممکن است بین 1 تا 3 روز کاری به طول انجامد.

فرهنگان همیشه در ارسال و تحویل کالا نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید؛ ولی در صورتی که موجودی یکی از کالاهای فرهنگی در فروشگاه بعد از سفارش مشتری به اتمام برسد، حق کنسل کردن سفارش مذکور و یا استرداد وجه سفارش (به حساب مشتری)، برای فرهنگان محفوظ می‌باشد. انتقال وجه بین یک تا سه روز کاری و فقط از طریق سیستم بانکی پایا (فقط شماره حساب مشتری دریافت می‌شود) انجام می‌گیرد که حتما باید نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت مطابقت داشته باشد. در این حالت استرداد وجه مشمول هیچ هزینه‌ای نیست.

جهت ارسال نظرات و انتقادات و یا هرگونه شکایت از طریق ایمیل زیر می توانید با فرهنگان ارتباط برقرار کنید:

info@efarhang.com