راهنماي ثبت‌نام و ورود به فروشگاه اي‌فرهنگ

راهنماي ورود به فروشگاه

راهنماي ثبت‌نام

در صفحه اول روي گزينه ورود به سايت كليك كنيد.


1.jpg

در صفحه بعدي، در صورتي‌كه قبلا ثبت‌نام كرده‌ايد آدرس پست الكترونيك، رمز عبور و كد امنيتي ايجاد شده توسط نرم‌افزار فروشگاه را وارد كرده و سپس بر روي دكمه ورود به سايت كليك كنيد2.jpg


در صورتي‌كه مي‌خواهيد مشخصات حساب شما در سيستم ذخيره شود و براي دفعه بعد، اين مشخصات از شما مجدد پرسيده نشود، بر روي چك مارك مربوط به گزينه بخاطر سپردن رمز عبور كليك كنيد.


3.jpg

*نكته: در صورتي‌كه از يك سيستم بصورت اشتراكي استفاده مي‌كنيد، از انتخاب چك مارك مربوط به گزينه «بخاطر سپردن رمز عبور» خودداري نماييد.

براي ثبت‌نام در وب‌سايت اي‌فرهنگ ابتداي بايد روي گزينه ورود به سايت در بالاي صفحه كليك نماييد.


4.jpg

در صورتي‌كه قبلا ثبت‌نام نكرده‌ايد، گزينه «اعضاء جديد براي ثبت‌نام اينجا را كليك كنيد»‌ را طبق شكل زير انتخاب كنيد.


5.jpg

در صفحه بعد، فرم ثبت‌نام را مشاهده مي‌كنيد كه بايد مطابق با شكل زير فرم را تكميل نموده و در نهايت روي دكمه ثبت‌نام كليك كنيد.

6.jpg

نكته:
1- پر كردن موارد ستاره‌دار الزامي است.
2- از آدرس پست الكترونيكي كه در اين قسمت وارد مي‌كنيد براي ورود به فروشگاه استفاده مي‌شود.
3- در صورتي‌كه تمايل به دريافت خبرنامه سايت اي‌فرهنگ داريد، در قسمت «عضويت دريافت خبرنامه» مطابق شكل زير گزينه «بلي» را تيك بزنيد.


7.jpg

در اين مرحله كابر شما ايجاد مي‌شود و يك اي‌ميل خوشامدگويي به آدرس اي‌ميل شما ارسال مي‌شود.


• هر زماني كه تمايل داشته باشيد مي‌توانيد به قسمت اطلاعات كاربري و تماس رفته و مطابق شكل زير نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نماييد.

8.jpg

در اين مرحله شما مي‌توانيد از كتاب‌هاي موجود در سايت ديدن كنيد اما در صورتي‌كه تمايل به سفارش كتاب داشته باشيد، قبل از مرحله پرداخت،‌ بايد فرم مربوط به اطلاعات كاربري و تماس را طبق شكل زير پر كرده و دكمه ادامه را فشار دهيد.


9.jpg

در صفحه بعد فرم اطلاعات حمل و نقل را مشاهده مي‌كنيد كه درصورتي‌كه گزينه «همانند اطلاعات فردي باشد» را تيك بزنيد اطلاعات اين فرم مطابق با فرم قبلي (اطلاعات كاربري و تماس) تكميل مي‌شود.


10.jpg

در صورتي‌كه در ابتدا براي دريافت خبرنامه گزينه بلي را انتخاب كرده باشيد، در همان زمان يك ايميل تاييد براي شما ارسال مي‌شود كه بايد براي ادامه مراحل كار آن را تاييد نماييد و در صورت عدم تاييد اي‌ميل ارسالي و يا انتخاب گزينه خير براي دريافت خبرنامه، در اين مرحله طبق شكل زير بايد بر روي گزينه ارسال ايميل كليك كرده تا يك اي‌ميل جهت تاييد براي شما ارسال شود.


11.jpg

پس از ارسال اي‌ميل مذكور و كيلك روي آن به صفحه زير هدايت مي‌شويد.


12.jpg

كه در اين حالت مي‌توانيد با انتخاب گزينه «بازگشت به سبد خريد» مراحل پرداخت را كامل نماييد و يا با انتخاب گزينه «ادامه خريد» كتاب‌هاي بيشتري را براي خريد انتخاب كنيد.