راهنماي استفاده از ليست علاقه‌مندي‌ها

ليست علاقه‌مندي‌ها چيست؟


1.jpg

در اين لينك مي‌توانيد كتاب‌هايي را كه مورد نظر شما هستند ولي فعلا قصد خريد آنها را نداريد و يا علاقه‌مند به خريد آنها در آينده هستيد را مشخص كنيد تا در مواقع مورد نياز دسترسي به آنها از اين طريق آسان باشد و ديگر نياز به جستجوي آنها را نداشته باشيد. نكته قابل توجه اين است كه اگر در سايت ثبت‌نام نكرده باشيد‏ اطلاعات ليست علاقه‌مندي‌ها بر روي كامپيوترتان ذخيره مي‌شود و اگر از كامپيوتر ديگري وارد سايت شويد‏ ديگر ليست علاقه‌مندي‌هاي شما نمايش داده نمي‌شود. براي جلوگيري از بروز چنين مشكلي حتما در سايت ثبت‌نام نماييد.

نحوه اضافه كردن يك محصول به ليست علاقه‌مندي‌ها


در صفحه اطلاعات كالا‏ همانند تصوير ذيل بر روي دكمه «اضافه به ليست علاقه‌مندي‌ها» كليك كنيد.


4.jpg

نحوه مشاهده موارد اضافه شده به ليست علاقه‌مندي‌ها به همراه اضافه كردن آنها به سبد خريد


در هر بخشي از فروشگاه كه قرار داشته باشيد با استفاده از دكمه «ليست علاقه‌مندي‌ها» كه در بالا و انتهاي صفحه قرار دارد مي‌توانيد وارد صفحه مربوط به ليست علاقه‌مندي‌ها شويد.


5.jpg

در صفحه «ليست علاقه‌مندي‌ها» مي‌توانيد اعمال زير را انجام دهيد:


  • با كليك بر روي گزينه «انتقال به سبد خريد» محصول مورد نظر به سبد خريد منتقل مي‌شود.
  • با كليك بر روي گزينه «حذف» محصول مورد انتخاب از ليست علاقه‌مندي‌ها حذف خواهد شد.
  • با كليك بر روي گزينه «ادامه خريد» به صفحه اصلي فروشگاه باز خواهيد گشت و مي‌توانيد به خريد خود ادامه دهيد.
  • در صورتي‌كه شما محصولي را به ليست علاقه‌مندي‌ها اضافه كرده‌ايد ولي آن محصول را در ليست علاقه‌مندي‌ها مشاهده نمي‌كنيد و يا محصولي را حذف كرده‌ايد ولي مشخصات آن هنوز در ليست علاقه‌مندي‌ها باقي مانده‏ با كليك بر روي گزينه «بروزآوري ليست دلخواه» اين ليست بروز خواهد شد و شما قادر خواهيد بود محصول مورد انتخابتان را در آن ليست مشاهده كنيد و يا محصول حذف شده را ديگر در ليست علاقه‌مندي‌ها مشاهده ننماييد.

6.jpg

*نكته: در‌صورتي‌كه شما عضو فروشگاه نباشيد‏ قادر خواهيد بود محصولي را به ليست علاقه‌مندي‌ها بيافزاييد و آن محصول به ليست كوكي‌هاي مرورگر وبتان اضافه خواهد شد كه با حذف كردن آنها، شما ليست علاقه‌مندي‌هايتان را از دست خواهيد داد، لذا براي جلوگيري از اين مطلب توصيه مي‌شود در سايت ثبت‌نام كنيد.